n-mercy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

n-mercy

guilda
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 VYDELAVANI PRES NET!!!

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Gaaliaas




Poèet pøíspìvkù : 33
Aktivita : 56
Reputation : 2
Join date : 18. 04. 10

VYDELAVANI PRES NET!!! Empty
PříspěvekPředmět: VYDELAVANI PRES NET!!!   VYDELAVANI PRES NET!!! EmptyThu Jun 24, 2010 11:00 pm

Tak lidi. Hledal sem si na leto brigadu a cirou nahodou jsem nasel inzerat na vydelavani pres net. Jedna se o klikani na reklamy, ktere se vam budou posilat na email. STRANKA JE jako jedna z mala V CESTINE!!!.
Toto me zaujalo, tak sem si vyzadal o blyzsi info a dosel mi email. Jen ve strucnosti sem neco nakopiruju.


tento dokument jsem vytvořila jako přehledný návod pro lidi,kteří stejně jako já,chtějí vydělávat na internetu,krásně z pohodlí domova.
Nebudeme se zde bavit o pár stovkách měsíčně jako vydělávají ostatní,ale o pár tisících.Budu se snažit Vám poskytnout pár nápadů a osvědčených systémů na bázi pay-per-click systémů nebo mailerů,které mi fungují a jsou bez vstupních investic a poplatků.
Neslibuji Vám,že Vám to bude fungovat hned,ale chce to trošku trpělivosti a kdo si počká a vydrží ten se dočká.
V tomto oboru nejsem nováček,měsíčně přes způsoby,které uvedu vydělávám 5500kč,ale rovnou Vám říkám,že mi to trvalo půl roku při práci cca 15-30minut denně.Vydělávám výhradně přes referenční systémy,právě oni mají neuvěřitelný potenciál.
Na brigádě pracujete za cca 80 Kč čistého za hodinu a Váš plat je více méně pořád stejný,nemůžete ho zvýšit.ale u referenčních systémů můžete.Ze začátku při 15-30 minutách denně vyděláte(tedy alespoň takto to probíhalo u mne):
1.měsíc-300Kč
2.měsíc-850Kč
3.měsíc-1400Kč
4.měsíc-2300Kč
5.měsíc-3800Kč
6.měsíc-5500Kč

Jednoduše řečeno,tento business nemá platový strop.Znova podotýkám,že tyto peníze nebudou hned,chce to vydržet ty první měsíce nebo jen na začátku pořádně zapracovat.Doporučuji do tohoto zasvětit své blízké,kamarády,kamarádky na MD,své studující děti,které pak nepotřebují kapesné,atd.
Je na Vás jaké tempo zvolíte,hlavně nezastavujte……To byla na začátek hudba budoucnosti,aby jste věděli,na co se můžete těšit a,že to jde i bez poplatků předem a teď začneme.

Emailing.cz
Můj největší business,stránka,ze které vyděláváte nejvíce,je Emailing.cz
V tomto systému získáváte peníze za to,že Vám chodí reklamní maily(1-4 denně).Vy je otevřete,kliknete dole na potvrzení o přijetí a naskočí Vám peníze na Vašem účtu u emailingu.Výplatu dostanete při nasbírání min.100Kč na účtu.
Emailing.cz nabízel a stále nabízí výplatu složenkou,což je super.Já osobně si je nechávám zasílat bezhotovostním převodem na bankovní účet.

Za přijetí mailu dostáváte 0,10Kč+0,10Kč za každou zodpovězenou předchozí informaci,takže dostanete až 0,50Kč za mail.Teď si asi říkáte,jak jsem mohl vydělat tolik peněz měsíčně?
Rozhodně ne tím,že by mi chodilo tolik mailů(denně chodí 1-4 maily).Vydělal jsem si tím,že jsem tento systém doporučil dál.Nejprve známým,potom přes inzeráty.ze začátku se registrovali 1-3 lidé denně,ale když jsem si to patřičně osáhnete,už máte vyzkoušené kam podat inzeráty a co tam napsat,tak penízky chodí,často chodí,hodně často….budete překvapeni,jak moc to funguje.
Řekl jsem Vám už všechno???Ještě jedna věc,tento referenční systém je 3 patrový,to znamená,že pokud se někdo zaregistruje na člověka,který je zaregistrovaný pod Vámi,tak dostane také peníze za to,že mu přijde mail a když se zaregistruje na toho nově registrovaného člověka tak z jeho mailů dostane také peníze,tak není to super?

V reálu to znamená asi toto:Pokud si pod sebe zaregistrujete 10 lidí a každý z nich také 10 lidí a těch 10 lidí dalších 10,tak už pod sebou nemáte 10 lidí,ale máte zisk z 1000 lidí.Tak na co více čekat?
Registrace je krátká,srozumitelná,jednoduchá a hlavně celá v češtině!Registraci nakonec potvrdíte tak,že v emailu,který Vám přijde,kliknete na odkaz emailing.cz


Tak snad vas to zaujme. Kdo by mel zajem registrujte se pres tento odkaz prosim:http://www.emailing.cz/registrace.php?ref=porek1993@hotmail.cz
a az tam budete mit policko, kdo vam to doporucil tak tam zadejte prosim me:porek1993@hotmail.cz

diky moc vsem co to budou vyuzivat. Jsou to pomerne snadne vydelane penize.
Návrat nahoru Goto down
Priiist

Priiist


Poèet pøíspìvkù : 23
Aktivita : 39
Reputation : 1
Join date : 26. 04. 10
Age : 40

VYDELAVANI PRES NET!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: VYDELAVANI PRES NET!!!   VYDELAVANI PRES NET!!! EmptySat Jun 26, 2010 9:55 am

Fuj. Čistá pyramída. Musíš namotávať ďalších ludí aby si niečo zarobil. A pre vidinu peňazí to robíš akýmkolvek spôsobom.: Viď tento topic. Nič proti tebe gaal ale slušná práca neškodí ale šlachtí.
Návrat nahoru Goto down
Gaaliaas




Poèet pøíspìvkù : 33
Aktivita : 56
Reputation : 2
Join date : 18. 04. 10

VYDELAVANI PRES NET!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: VYDELAVANI PRES NET!!!   VYDELAVANI PRES NET!!! EmptySat Jun 26, 2010 5:58 pm

TAk jako prividelani je to good. Kdyz sedis uz u toho pc tak ti nic neudela, kdyz si trikrat denne kliknes na mail
Návrat nahoru Goto down
pakolp
Admin



Poèet pøíspìvkù : 59
Aktivita : 78
Reputation : 1
Join date : 18. 04. 10
Age : 27

VYDELAVANI PRES NET!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: VYDELAVANI PRES NET!!!   VYDELAVANI PRES NET!!! EmptySat Jun 26, 2010 10:36 pm

gale je to podvod! je napsano par mesicu... vis kolik je par mesicu?? fakt si myslis ze ti ty penize daj??? jestli tomu veris tak to zkus klidne me naber ale ja nikoho nabirat nebudu...
Návrat nahoru Goto down
https://n-mercy.forumczech.com
Gaaliaas




Poèet pøíspìvkù : 33
Aktivita : 56
Reputation : 2
Join date : 18. 04. 10

VYDELAVANI PRES NET!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: VYDELAVANI PRES NET!!!   VYDELAVANI PRES NET!!! EmptySat Jun 26, 2010 11:49 pm

No vsecko jednou poprve. NEjak me to nenastve kdyz me to nedaj. ale za zkousku nic nedam. Zabira to minimum casu. A kdyz to bude fungovat tak to bude good.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





VYDELAVANI PRES NET!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: VYDELAVANI PRES NET!!!   VYDELAVANI PRES NET!!! Empty

Návrat nahoru Goto down
 
VYDELAVANI PRES NET!!!
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
n-mercy :: pokecani :: mimo wow-
Přejdi na: